W chwili obecnej nie dysponujemy pogodą dla danego ośrodka.
Jesteś tu:   
Autor Wiadomość
Łukasz
Gość
Dodano: 2013-01-17 20:02:41
W Zieleńcu korzystaliśmy rodziną z wielu wyciągów. Dzieci uczą się jeszcze jeździć, więc zwiedzaliśmy trasy zielone i niebieskie. Zarówno na Patyczaku, Winterpolu i Gryglówce organizacja była bardzo dobra i obsługa przyjazna dla korzystających. Jednak poziom obsługi  na wyciągu Mieszko bardzo nas rozczarował. Trafiliśmy na około 30 minutową kolejkę do orczyka długiego na 360m.  
Osoby obsługujące wyciąg były mało zainteresowane długością kolejki oczekujących i zajęte rozmową z kolegami zamiast pomagać maluchom uczącym się jeździć i walczącym ze złapaniem orczyka. Skutkowało to wieloma pustymi przebiegami, przewrotkami na wyciągu.
Co bardziej mnie zaskoczyło, to odpowiedź jaką otrzymałem od kasjerki - w czasie zgłaszania problemu. Stwierdziła ona, że wszystko jest w porządku i mimo, że jest to wyciąg do trasy zielonej (głównie dla uczących się jazdy na nartach) obsługa orczyka nie ma za zadanie pomagać użytkownikom w korzystaniu z wyciągu, gdyż muszą oni być samodzielni \"i jest to napisane w regulaminie wyciągu\". Pytając obsługę, gdzie można znaleźć ten regulamin - potrząsali ramionami ze zdziwieniem o co chodzi?
Odnosi się wrażenie, że ten ośrodek jest na stawiony na hurtową obsługę zwiedzających - nie zwracając uwagi na ich zadowolenie.

Podsumowując - gdy będziecie w Zieleńcu doradzam zainteresowanie się pozostałymi wyciągami. Mieszko nie wywrze na Was najlepszego wrażenia.
liliana
Gość
Dodano: 2013-03-15 13:03:39
Witam, wciaz dobre warunki, stoki zadbany, praktycznie bez kolejek, polecam poczatkujacym i srednio zaawansowanym :) Wybieram sie jeszcze z dziecmi na Wielkanoc
Paulina
Gość
Dodano: 2013-03-15 19:40:43
Ze zdziwieniem przeczytałam ocenę pana Łukasza.Co roku przyjeżdzam do Zieleńca.Najpierw z moimi dziećmi,teraz z wnukami.Od 1998 jeżdzę na wyciągu Mieszko k/kościółka i nie pamiętam sytuacji abyktokolwiek z obsługi odmówił mi lub moim podopiecznym pomocy.Negatywna opinia pana kasza jest chyba bardzo przerysowana,żeby nie powiedzieć złośliwa,lub dotycząca innych wyciągów.,bo co innego myśleć o człowieku który pisze że uczy jeżdzic swoje dzieci na wyciągach Winterpolu,które są bardzo strome...
1  2  3     
Odpowiedz