W chwili obecnej nie dysponujemy pogodą dla danego ośrodka.
Jesteś tu:   

Szkółki narciarskie w ośrodku Zieleniec (MIeszko)

Legenda:
 • Szkółka narciarska
 • Ośrodek
 • 1
  Akademia Sportu Gryglówka
  7 222 7 222 7
  Opis

  W naszej szkole sportów zimowych prowadzimy zajęcia z nauki jazdy na nartach i snowboardzie. Zajęcia odbywają się zarówno w grupach jak i indywidualnie w zależności od wymagań klienta.

   

  Naszą kadrę stanowi wykwalifikowana kadra instruktorów posiadająca wieloletnie doświadczenie, zamiłowanie do jazdy na nartach i snowboardzie oraz odpowiednie certyfikaty uprawniające do nauki sportów zimowych.

   

  Na naszych zajęciach stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo, wysoki standard nauki i miłą atmosferę przez cały czas trwania zajęć.

  Osoby nieposiadające własnych nart lub snowboardu zapraszamy również do naszej szkółki narciarskiej.

 • 2
  Sport Lider Grupmies
  607 936 455, 607 936 456
  Opis

  Sport Lider Grup to firma, która od początku swojego działania zajmuje się kulturą fizyczną, rekreacją ruchową i sportem. Współpracują z nami nieprzeciętni specjaliści z polski jak i zagranicy, którzy tworzą z nami program zajęć z pływania, obozów i sportów zimowych.

  Nasi trenerzy i instruktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie i wszystkie kwalifikacje umożliwiające naukę jazdy na nartach i snowboardzie. Specjalne dla Państwa opracowali oni specjalny program dostosowany zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych chcących poprawić swoją technikę jazdy.

  Posiadamy własny wyciąg Baby-Lift, który w przeciwieństwie do wyciągu taśmowego pozwala nauczyć się wjeżdżać w przypadku dużych wyciągów. Jest on doskonale przystosowany do potrzeb początkujących narciarzy i snowboardzistów. W zależności od stopnia zaawansowania zajęcia prowadzimy na naszym stoku lub na trudniejszych trasach utworzonych na terenie Zieleńca. Lekcje nauki jazdy na nartach i snowboardzie odbywają się indywidualnie z instruktorem lub w małych grupach.

 • 3
  Adam-Ski
  506 191 833, 74 8668 139
  Opis

  Jesteśmy szkolą narciarską gdzie tradycja idzie w parze z nowoczesnością. Jazda na nartach i snowboardzie jest naszą pasją od pokoleń, dlatego też by przybliżyć Państwu ten niesamowity sport zimowy w 1995 roku założyliśmy szkołę narciarską. Wszystkie zajęcia prowadzimy z pełną pasją i zaangażowaniem by spełnić wszystkie wymagania naszych klientów. Współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą instruktorów posiadającą uprawnienia PZS, PZN, MENiS.

  Poziom i formę zajęć dobieramy odpowiednio do umiejętności i wieku kursanta. Uczymy na każdym etapie zaawansowania. Zarówno osoby początkujące jak i chcące poprawić i udoskonalić swoją technikę jazdy na nartach.

  Na każdych zajęciach zapewniamy Państwu bezpieczeństwo na stoku oraz miłą atmosferę połączoną z komfortem jazdy sprzyjającą nauce jazdy.

 • 4
  T&T
  603-23-66-72
  Opis

  Naszą szkołę narciarską założyliśmy dla Państwa w 1992 roku. Od początku jej działania staramy się sprostać Państwa wymaganiom i zapewnić wysoką i przyjemną, jakość szkolenia.  Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych o różnym stopniu zaawansowania od kursów dla początkujących po zajęcia sportowe dla doświadczonych narciarzy.

  Preferujemy zajęcia indywidualne, dzięki temu zapewniamy Państwu wysoki poziom szkolenia oraz pełne bezpieczeństwo.  Do każdego kursanta mamy indywidualne podejście, poziom szkolenia z jazdy na nartach lub snowboardzie dobierany jest odpowiednio do jego umiejętności i preferencji. Organizujemy również różnego rodzaju zawody narciarskie i snowboardowe odraz wyjazdy weekendowe i obozy zimowe.

 • 5
  Akademicka Szkoła Narciarska
  693 185 378, 502 327 009
  Opis

  Swoimi umiejętnościami jazdy na nartach i snowboardzie zaczęliśmy się dzielić z Państwem w grudniu 1996 roku. Do dnia dzisiejszego z przyjemnością rozpoczynamy z Państwem kolejny sezon zimowy.

  Naszą kadrę tworzą nauczyciele akademiccy, absolwenci oraz studenci wrocławskiej AWF. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że szkolenie obędzie się w profesjonalny sposób i na najwyższym standardzie. Oprócz kwalifikacji posiadamy również wieloletnie doświadczenie w nauczaniu jazdy na nartach dzieci, młodzieży, dorosłych oraz osób niepełnosprawnych, poparte pozytywnymi opiniami setek klientów. Zajęcia prowadzimy zarówno indywidualne jak i grupowe.